Únor 2012

Čaroděj na zabití

29. února 2012 v 15:05 | Atthea |  Magická posedlost
Ahoj, vím, že to trvalo, omlouvám se. Poslední dobou nejsem s psaním spokojená, ztrácí to moji obvyklou jiskru, snad je to jen chvilkové, proto prosím omluvte sníženou kvalitu psaní
i množství článků. doufám, že se brzy vrátím do svých kolejí a bude to lepší

Výzva

14. února 2012 v 12:50 | Atthea |  jiné
ze stránky magic-wab.blog.cz, jsem si ztáhla toto... (viz Ebika) Podpoříte?
Myslím, že všichni chápou co si, to znamená, teď je ta chvíle, kdy opravdu i my! Obyčejní smrtelníci MOHOU NĚCO UDĚLAT!!!
A tak jako MIharu i já PROSÍM, roznášejte tento obrázek dál, tak hodně jak jen to půjde, a řiďte se tímto plánem, jak vidno jiná možnost není, a pak? Pak už BUDE POZDĚ!!!
pROTO PROSÍM DĚLEJME NĚCO teď dokud JE co ZACHRAŇOVAT.
MŮj osobní názor na tohle je, že je tohle ten NEJLEPŠÍ PLÁN, KTERÝ NĚKDO MOHL VYMYSLET, ANO NÁM CHTĚJÍ VZÍT INTERNET ,, VŠECHNO!!!" A PŘI TOM K TOMU NEMAJÍ PRÁVO, TAK MY JIM UKÁŽEM JAKÁ PRÁVA MÁME. "SVOBODU SVOBODNÉ VOLBY!" AŤ SE JIM TA POSRANÁ EKONOMIKA ROZPADNE VŠAK MY JIM JEŠTĚ UKÁŽEM, ŽE SE SEBOU NENECHÁME ZAMETAT!

Pozastavení

10. února 2012 v 12:44 | Atthea |  jiné
Moc se omlouvám, ale musím to udělatPlačící. Jsem v totálním stresu a nic mě nenapadá, absolutní propadák, snad se to brzy změní a vše se zlepší, je to jen na pár dní, snad, nejvíc na dva týdny slibuji Úžasný. Sestřička Aky je na tom stejně, tak se uklidňujeme navzájem, no snad to žaženeme, tak hlavně hlasujte Mrkající.


ACTA NE!

1. února 2012 v 23:17 | Atthea |  jiné
Ano i já, jsem našla stránky o ACTA a řeknu vám jedno je to jeden velký hnus. než žít v tom, co poslanci navrhují radši seppuku!
Prominte nešlo mi to vložit :( dejte si to do vyhledávací lišty


http://reporti.net/polis/movement/proc-je-potreba-odmitnout-dohodu-acta
http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=33494
Tyhle dva članky stačili, aby mi bylo fakt zle!!!
Dokážete si představit, že nemůžete dát na své stránky jednoduchý you toube s písničkou, či povídání doplnit obrázkem? to všechno je porušovaání autorských práv. včetně toho, že 'teď to nejspíš trošku přeženu, ale ne o moc, ono to k tomu taky patří!' použijete mísu nebo si půjčíte knížku z knihovny, což legislatýva povoluje, protože peníze jdou do jejich kapsy, proč si nevidělat že? To že nám zabrání něco dělat přes internet, podívat se na film, anime nám nedpovolí a za to nás zavře až z černáme a navíc nás odstřihnou od netu... no kde to asi jsme?? *vzteklá*

http://www.avaaz.org/en/eu_save_the_internet_spread/?cwqNEcb(TA první je nejznámější a opět nešla dát do aktivního rámu, asi mají starach aby někdo neklikal)

Podle mě, stát neví, z čeho by nás vyždímal a sebral, abychom jen mlčky kývali hlavami jako ovce, ale já se nedám! buď úplná svoboda nebo nic a proto fantím pirátům!! Tohle už je fakt napsané ze zoufalství, tak prosím hlasujte!!!!

Chraňme svá práva, nikdo jiný to za nás neudělá!!